دلایلی که شما می توانید به فروشگاه نوین مارک اعتماد کنید!

1 . نماد اعتماد

کلیه فعالیت های فروشگاه نوین مارک مطابق قانون جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد لذا بر همین اساس فروشگاه نوین مارک دارای تاییدیه از سازمان صنعت و معدن و تجارت و نیز دارنده نماد اعتماد می باشد که کلیه فعالیت ها زیر نظر اینماد انجام می گیرد .

باکلیک روی عکس زیر می توانید نماد اعتماد را مشاهده نمایید :

 

2 . نماد ساماندهی :

فروشگاه نوین مارک دارای لوگوی ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می باشدکه این ستاد وظیفه تآیید هویت و صلاحیت یک فروشگاه یا یک شخص را بر عهده دارد که از این نظر فروشگاه ما مورد تآیید این وزارت می باشد

قابل ذکر است که در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در سفارش خود ، شما می توانید در صفحه ای که لینک آن در صفحه لوگوی نماد اعتماد و لوگوی ساماندهی تعبیه شده شکایت خود را ثبت نمایید .

3 . محصولات و گارانتی :

تمامی محصولات داخل فروشگاه نوین مارک به بهترین شیوه ممکن معرفی شده و تمامی اطلاعات محصول به صورت دقیق در توضیحات محصول قید شده و مشتری می تواند با بررسی کامل محصول خود را خریداری نمایید و همچنین تمامی محصولات با گارانتی ارائه می شوند و مشتری می تواند در قسمت انتخاب گارانتی ، برای محصول خود گارانتی خریداری نمایید .

4 .جزو اتحادیه کسب و کاری های مجازی کشور

وبسایت نوین مارک دارای تائیدیه و جزء اتحادیه کسب و کار های مجازی کشور می باشد.که کلیه وبسایت های قانونی باید تحت نظر این اتحادیه باشند.

5. آدرس و تماس با ما :

فروشگاه نوین مارک دارای آدرس ثابت ( کردستان - بانه - بلوار شهدا پاساژ ماد طبقه زیر زمین) می باشد و مشتریان می توانند به صورت حضوری هم مراجعه فرمایند .

و همچنین چندین شماره تماس جهت پاسخگویی و خدمات رسانی 24 ساعته از طریق تماس تلفنی و تلگرام به مردم شاد و غیور کشور جمهوری اسلامی ایران می باشند .

آقای ابراهیمی :

آقای ابراهیمی :

شماره فروشگاه: 08734242802

در نهایت هرگونه پیشنهاد یا نظر یا انتقادی داشتید با کمال میل پاسخگو هستیم