دلایلی که شما می توانید به فروشگاه نوین مارک اعتماد کنید!

1 . نماد اعتماد

کلیه فعالیت های فروشگاه نوین مارک مطابق قانون جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد لذا بر همین اساس فروشگاه نوین مارک دارای تاییدیه از سازمان صنعت و معدن و تجارت و نیز دارنده نماد اعتماد می باشد که کلیه فعالیت ها زیر نظر اینماد انجام می گیرد .

باکلیک روی عکس زیر می توانید نماد اعتماد را مشاهده نمایید :

 

2 . نماد ساماندهی :

فروشگاه نوین مارک دارای لوگوی ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می باشدکه این ستاد وظیفه تآیید هویت و صلاحیت یک فروشگاه یا یک شخص را بر عهده دارد که از این نظر فروشگاه ما مورد تآیید این وزارت می باشد

قابل ذکر است که در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در سفارش خود ، شما می توانید در صفحه ای که لینک آن در صفحه لوگوی نماد اعتماد و لوگوی ساماندهی تعبیه شده شکایت خود را ثبت نمایید .

3 . محصولات و گارانتی :

تمامی محصولات داخل فروشگاه نوین مارک به بهترین شیوه ممکن معرفی شده و تمامی اطلاعات محصول به صورت دقیق در توضیحات محصول قید شده و مشتری می تواند با بررسی کامل محصول خود را خریداری نمایید و همچنین تمامی محصولات با گارانتی ارائه می شوند و مشتری می تواند در قسمت انتخاب گارانتی ، برای محصول خود گارانتی خریداری نمایید .

4 . آدرس و تماس با ما :

فروشگاه نوین مارک دارای آدرس ثابت ( کردستان - بانه - بلوار شهدا پاساژ ماد طبقه 5) می باشد و مشتریان می توانند به صورت حضوری هم مراجعه فرمایند .

و همچنین چندین شماره تماس جهت پاسخگویی و خدمات رسانی 24 ساعته از طریق تماس تلفنی و تلگرام به مردم شاد و غیور کشور جمهوری اسلامی ایران می باشند .

آقای ابراهیمی :

آقای ابراهیمی :

شماره فروشگاه: 

در نهایت هرگونه پیشنهاد یا نظر یا انتقادی داشتید با کمال میل پاسخگو هستیم