درباره ما

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.


در فروشگاه نوین انواع لوازم خانگی در برندهای روز دنیا به فروش می رسد. شما می توانید از طریق فروشگاه نوین مارک انواع یخچال، تلویزیون، لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی و بقیه ی لوازم خانگی مورد نظر خود را تهیه کنید. برندهایی که در نوین مارک به فروش می رسند شامل الجی، سامسونگ، بوش، سونی و فیلیپس و بقیه برندهای پر طرفدار تهیه کنید.

مدیریت فروشگاه نوین مارک بر عهده ی آقای ابراهیمی می باشد. شما می توانید برای ارتباط با مدیریت فروشگاه و پرسیدن سوالات خود از طریق شماره های زیر تماس بگیرید:


 تماس با نوین مارک
شماره‌های تماس جهت اطلاع از قیمت روز محصولات:

تماس با نوین مارک

 1. آقای  ابراهیمی :
 2. آقای ابراهیمی :
 1.  برای چت با کارشناس 1 در تلگرام، کلیک کنید.
 2. برای چت با کارشناس 2 در واتساپ، کلیک کنید.   کارشناسان ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سفارشات شما هستند.شماره حساب‌های نوین مارک جهت پرداخت از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب:

  بانکشماره کارتصاحب حساب
  ملت6104-3378-4005-7176ابراهیمی
  ملی6037-9975-0762-0988ابراهیمی

رسیدگی به انتقادات، شکایات و پیشنهادات

مشتری گرامی، اگر انتقاد، پیشنهاد یا شکایتی از نوین مارک دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس novinmarkshop@gmail.com ایمیل ارسال کنید .

همچنین در صورتی که در قسمتی از وب‌سایت اشکالی وجود داشته و یا اطلاعات نادرستی ثبت شده است خواهشمندیم با درج آدرس آن قسمت از سایت به آدرس novinmarkshop@gmail.com  ایمیل زده و اطلاع‌رسانی کنید. نوین مارک مراتب قدردانی خود را ابراز می‌دارد.

دفتر وب‌سایت و امور مشتریان:

استان کردستان، بانه، بلوار شهدا ، پاساژ ماد ، طبقه 5

ایمیل: novinmarkshop@gmail.com