تحویل فوری
✏️ یکی از دغدغه های خریداران کالا ها به صورت اینترنتی ، رسیدن کالا به دستشان است که در مواقعی خیلی دیر و در مواقعی هم زود میرسد. فروشگاه  نوین مارک با بهره مندی از روش های متعدد سرعت ارسال کالا را بالا برده و  کار را ساده و خرید را لذت بخش کرده. در زیر انواع  روش های ارسال کالا به صورت کامل توضیح داده شده.

نکات مهم :
پس از ثبت سفارش و قبل از زمان ارسال جهت تایید و هماهنگی درمورد تاریخ و زمان تحویل سفارش از طرف فروشگاه نوین مارک با شما تماس گرفته میشود.
برای نهایی کردن خرید باید مقداری از هزینه ی محصول را به یکی از شماره کارت های موجود در صفحه ی درباره ی ما  انتقال داده شود. سپس کالا با هماهنگی خریدار در زمان مناسب، برای خریدار ارسال خواهد شد. بقیه ی هزینه ی محصول زمانی که خریدار محصول را صحیح و سالم دریافت کرد، برای نوین مارک انتقال داده خواهد شد. بدیهی است چنانچه در محصول خریداری شده در لحظه ی دریافت و تست توسط مشتری، هر گونه نقصی وجود داشته باشد، نوین مارک موظف است که محصول جدید را برای مشتری ارسال کند و هزینه های ارسال دوباره را متحمل شود.
1- ارسال از طریق حمل اختصاصي
- ارسال کالا به روش حمل اختصاصي برای کلیه مراكز استانها و شهرستانها  امکان پذیر است و زمان ارسال از این روش بسته به دور یا نزدیک بودن مسیر بین 1 تا 3 روز میباشد.
- در اين روش در تمام روزهاي سال (حتي تعطيلات رسمي) تحويل صورت مي گيرد.
- ارسال از طریق باربری
باربری برای لوازم خانگی سنگین یا بزرگ مانند یخچال معمولی و ساید‌بای‌ساید، ایستکول، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق گاز، میز تلویزیون، آبسردکن، دوچرخه، کولر گازی، فن سرمایش و گرمایش، ماشین بازی سواری است و کالا به‌صورت تماس تلفني از طرف فروشگاه با مشتري هماهنگ شده و پس از پرداخت هزينه ارسال به صورت كارت به كارت براي مشتري  ارسال خواهد شد.
لطفاً دقت داشته باشید که باربری تنها مسوول تحویل سفارش وتست سالم بودن آن است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

محصولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 5 روز توسط باربری ارسال خواهند شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

  ابراهیمی 

  ابراهیمی