• خرید محصول

   سینمای خانگی 1000وات سونی DAV-DZ650 تکنولوژی انحصاری آمپلی فایر دیجیتال  S-MASTER سونی امکان پردازش تمام دیجیتال سیگنال را به منظور باز آفرینی بهینه صدا فراهم می کند . ارائه صدای غنی با جزئیات بیشتر بدون هیچ تغییر و با کاهش تولید گرما به لطف این پردازشگر بهبود یافته ۳۲ بیتی ، امکان پذیر شده است

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  سینمای خانگی 1000وات سونی DAV-DZ950 یکی از با کیفیت ترین سیستم های سوتی موجود در بازار سینمای خانگی سونی مدل DZ950 با طراحی زیبا و کیفیت بالای پخش، شما را سرگرم می کند. ارائه صدای استودیویی با بهره گیری از سیستم ۵.۱ کانال با قدرت خروجی 1000 وات، آمپلی فایر دیجیتال S-Master برای کیفیت بالای صدا، امکان پخش موسیقی از طریق بلوتوث  را به شما میدهد.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  سینما خانگی بلوری 1000 وات  BDV-E6100 این محصول قادر به پخش دیسک های بلو ری است و همچنین توانایی پخش فیلم های سه بعدی را نیز دارد. این مجموعه قادر به ایجاد صدای 5.1 کانال است که توسط 5 اسپیکر و یک ساب ووفر تولید می‌شود.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  سینماخاگی سونی 1000 وات BDV-E4100 حس سینما یا یک استادیوم را با سیستم سوتی  5.1 کاناله صدای فراگیر با دو بلندگو بلندگو و خروجی 1000 وات تجربه کنید و ، تاثیر واقعی صوتی را به همراه می آورد.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  سینما خانگی سونی  1200 وات مدل BDV-N9200WL سینمای خانگی «سونی» (Sony) مدل «BDV-N9200WL» یک سیستم‌صوتی پرقدرت برای منزل به‌حساب می‌آید. با تهیه‌ی آن و قراردادنش کنار تلویزیون، خیالتان بابت اجرای هر محتوایی که بخواهید، راحت می‌شود. این محصول از چهار اسپیکر ایستاده، یک ساب‌ووفر، یک اسپیکر مرکزی و یک کنسول کنترل‌کننده تشکیل شده است.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف