• خرید محصول

  توضیحات ماشین ظرفشوییی ال جی مدل DFB425FP: ماشین ظرفشویی ال جی مدل DFB425FP جزو جدیدترین و هوشمند ترین محصولات شرکت کره ای ال جی محسوب می شود. ظرفشویی 425 ال جی فوق العاده با شستن ظرف ها در بهترین شرایط و با بهترین عملکرد، نتیجه ای حیرت انگیز به ارمغان می آورد. ظرفیت 14 نفر با وجود 3 قفسه برای تعداد بسیار زیادی از ظروف با سایزهای متفاوت، نیاز هر خانه و...

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • توضیحات ماشین ظرفشویی ال جی  نقره ای مدل DFB325HS: ماشین ظرفشویی ال جی مدل  DFB325HS ظرفیت 14 نفره یکی از کامل ترین ماشین ظرفشویی‌های ساخته شده توسط کمپانی کره‌ای ال جی است که با قابلیت‌های جدید و کارآمد تولید شده است. این محصول ظاهری زیبا و مقاوم دارد و مهم تر از این موارد با کمترین میزان مصرف آب می‌تواند شستشوی بهینه و اقتصادی به عمل آورد.

  22,500,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  توضیحات ماشین ظرفشویی Dish Washer 1464cf: ماشین ظرفشویی ال جی LG مدل D1464CF با ظرفیت وگنجایش 14 نفر می تواند برای یک خانواده ی متوسط و پرجمعیت مناسب باشد که دارای سیستم بخارشوی و موتور دایرکت درایو اینورتر و سیستم عیب یاب هوشمند و سبدهای انعطاف پذیر و هوشمند و .. می باشد . 

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • توضیحات ماشین ظرفشویی ال جی  DFB425FP: ماشین ظرفشویی ال جی DFB425FP امکانات فوق‌العاده‌ای را در اختیار گرفته است تا ظرف‌هایی تمیز و درخشان را به شما تحویل دهد. فناوری TrueSteam بر روی این ماشین ظرفشویی امکان شستشو با بخار را فراهم خواهد کردو ظرف‌ها در معرض بخار با دمای بالا قرار خواهند گرفت و به صورت کامل تمیز خواهند شد.

  20,100,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ظرفشویی 14نفره  ال جی سفید  DFB325 این ظرفشویی مجهز به موتور اینورتر دایرکت درایو می باشد که با میزان نویز پایین و همچنین عملکرد بالا بهترین کیفیت از یک چرخه شستشو را ارائه می دهد. ظرفشویی ال جی DFB325 شستشویی فوق العاده بدون نیاز به شستشوی قبلی انجام می دهد.

  22,500,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی DFB512FW این ظرفشویی مجهز به موتور اینورتر دایرکت درایو می باشد که با میزان نویز پایین و همچنین عملکرد بالا بهترین کیفیت از یک چرخه شستشو را ارائه می دهد. ظرفشویی ال جی DFB512 شستشویی فوق العاده بدون نیاز به شستشوی قبلی انجام می دهد.

  17,000,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده

  شماره های تماس